Wstęp do serii „Kulisy codziennej pracy”

Kiedy rozpoczynałam pracę jako programistka, wiele zadań było dla mnie kompletną nowością. Nawet jako osoba z kilkumiesięcznym doświadczeniem nie chciałam robić review kodu innym programistom w obawie, że moje kompetencje są zbyt niskie. Jednak z dnia na dzień moje doświadczenie się poszerza a codzienna praca odkrywa nieznane dotąd karty. Z tych przemyśleń wynikł pomysł na nową serię wpisów.

Przez ostatni kwartał co tydzień publikowałam posty o tym, jak wyglądała moja droga do zdobycia pierwszej programistycznej posady. Temat wyczerpałam na tyle, że pora przejść do kolejnej serii, tym razem poświęconej mojej codziennej pracy. Jeżeli nie wiesz na czym polega praca developera a rozważasz zmianę profesji lub po prostu interesuje Cię co porabiam w tygodniu od 9:00 do 17:00, zapraszam do czytania 🙂

Formuła organizacyjna się nie zmienia, wpisy publikuję co poniedziałek około 9:00, o każdym wpisie daję znać na Facebooku, zatem jeśli interesują Cię powiadomienia o nowościach zapraszam do polubienia i obserwowania: facebook.com/devolajf. Linki do postów będę też umieszczać w tym wpisie.

Planowany rozkład wpisów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *